Nasze stronyChłodnictwo & Klimatyzacja to ogólnopolski, fachowy miesięcznik poświęcony praktycznym zagadnieniom chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji oraz pomp ciepła. W czasopiśmie przekazujemy praktyczną wiedzę z zakresu projektowania, instalacji i eksploatacji urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Zobacz naszą stroną

Miesięcznik Świat Szkła prezentuje praktyczną wiedzę w zakresie konstrukcji ze szkła, produkcji okien, budowy fasad szklanych oraz wykorzystania szkła we wnętrzach. Przekazuje swoim Czytelnikom niezbędne informacje, począwszy od wyboru materiałów, technologii, poprzez prace konstrukcyjne i projektowe, aż po gotowe produkty i obiekty. Na rynku wydawniczym jest obecne od 1996 r. Działy tematyczne wydarzenia szkło w architekturze elewacje okna i drzwi świetliki, dachy i ogrody zimowe szkło we wnętrzach ścianki działowe, drzwi całoszklane i automatyczne szklane schody i podłogi meble szklane witraże materiały, technologie normy, przepisy

Zobacz naszą stroną

Dwumiesięcznik "Ochrona Mienia i Informacji" prezentuje praktyczną wiedzę z zakresu instalacji, eksploatacji i projektowania systemów i urządzeń wykrywania i sygnalizacji zagrożeń - pożarów, napadów, włamań, systemów kontroli dostępu, ochrony terenów rozległych, wybrane zagadnienia zagrożenia terroryzmem i ratownictwa, ochrony informacji i obiektów specjalnych, a także sposobów i metod ochrony osób.

Zobacz naszą stroną

Magazyn Golfowy to nowy produkt w portfolio Wydawnictwa Euro-Media Sp. z o.o., które działa na rynku medialnym od 1994. Na łamach kwartalnika postaramy się pokazać prawdziwe oblicze sportu jakim jest golf. Będziemy pilnie monitorować wydarzenia na świecie, ale przede wszystkim postaramy się oddać wiernie sytuację na naszym własnym podwórku poprzez publikacje relacji i wyników najważniejszych rozgrywek krajowych. Jako główny cel przyjęliśmy upowszechnienie gry w golfa nie tylko wśród ludzi biznesu.

Zobacz naszą stroną